• CLUB 4 PAWS PREMIUM (Клуб 4 Лапи Преміум (пауч) для котів з лососем в жиле)

Клуб 4 лапи – перший з українських виробників, який виготовляє на ринок корм для собак та котів преміального класу. Компанія  почала завойовувати серця чотирилапих улюбленців з 2007 року, і по сьогодні постійно удосконалюють формули корму задля здоров’я і краси ваших друзів. Спеціалісти постійно вивчають потреби котів та собак, щоб, ідучи в ногу з сучасними технологіями, постійно удосконалювати свою продукцію. Корми виготовляються з урахуванням віку, розміру і особливих потреб ваших тваринок, під контролем ветеринарів і в колаборації з зарубіжними колегами з Польщі та Америки.

Якщо ви зробили свій вибір в користь повнораціонних кормів, а не самостійного приготування харчів для кота, важливо відповідально віднестись до підбору вологого корму для улюбленця. Тому виробники включили в формулу достатню кількість білків та жирів, а також збагатили збалансованим вмістом комплексів Омега 3 і Омега 6, що подарує красу шерстки і здоров'я шкіри, фруктами, овочами, вітамінами та мінералами. Складається з продуктів м'ясного і рибного походження найвищої якості.

Ексклюзивна формула Integramix – це комплекс фруктів і овочів зі всіх сторін світу.

  • Ягоди сушеного глоду з півночі – підтримує серцево-судинну систему улюбленця в тонусі, і запобігатиме проблем з тиском.

  • Сушений банан з півдня - являється природнім джерелом калію, що забезпечить правильний розвиток мязів і нервової системи кота. Також це легкопереварювані клітковина і вуглеводи, що сприяє покращенню травлення і є джерелом енергії для активних ігор тваринки.

  • Сушені томати з заходу – джерело органічних кислот і вітаміну В. Також, важливо зазначити, що завдяки високому вмісту холіну, цей продукт сприяє нормальній роботі печінки і жовчного міхура.

  • Сушений імбир з сходу – Містить компоненти що активно підтримують правильний розвиток імунної системи тварини, і нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту.


Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

CLUB 4 PAWS PREMIUM (Клуб 4 Лапи Преміум (пауч) для котів з лососем в жиле)

  • Виробник: CLUB 4 PAWS
  • Модель: з м'ясом лосося
  • Наявність: Є в наявності
  • ₴ 204.86 грн.


для дорослих котів

Royal Canin dog and cat
Equilibrio food for dog and cat
Optimeal food for dog and cat
1st Choice корм для собак