ROYAL CANIN GIANT PUPPY – це повнораціонний збалансований сухий корм для цуценят собак гігантських розмірів (вага дорослої собак більше 45 кг) у віці від 2 до 8 місяців.

Період росту собаки найважливіший у його житті, адже в цей час він росте, розвивається, а його організм активно змінюється. Це час великих змін у житті собаки, час нових відкриттів та зустрічей. Тільки уявіть: всього за 8 тижнів з моменту народження цуценяти його вага збільшується в 10 раз! Зазвичай цуценята мають відмінний апетит і здатні поглинати все, що їм дадуть. Щоб полегшити роботу шлунку і поліпшити засвоєння добової норми, краще ділити їжу на кілька рівних порцій. І важливо, щоб гранули корму були великого розміру, це не дозволить малюкові заковтувати корм не розжовуючи. Щоб у собаки було найкраще життя важливо з народження забезпечити збалансоване харчування.
Саме тому команда ROYAL CANIN створили корм GIANT PUPPY, який допоможе підтримати систему природнього захисту організму цуценяти.

Чому варто придбати:

  • Регулює темп зростання цуценя і перешкоджає надмірному набору ваги завдяки контрольованій енергоємності і точно підібраному вмісту;

  • Гарантує правильну мінералізацію кісткової тканини завдяки оптимальному співвідношенню кальцію і фосфору;    

  • Забезпечує міцність кісток і захист суглобів з самого раннього віку завдяки високому вмісту хондроїтину і глюкозаміну (500 мг / кг);    

  • Гарантує баланс кишкової мікрофлори завдяки пребіотикам (фруктоолігосахариди, маніноолігосахариди, буряковий жом) і особливим волокнам подорожника, званим ”рослинним клеєм”;    

  • Допомагає зміцнити природні захисні механізми завдяки запатентованому комплексу антиоксидантів (таурин, лютеїн, вітаміни Е і С) і манноолігосахарідам.

Французька якість.

Склад
Продуктовий склад Інгредієнти: зневоднені білки м'яса птиці, ізолят рослинних білків *, рис, кукурудза, кукурудзяна борошно, тваринні жири, пшеничне борошно, буряковий жом, гідролізат білків тваринного походження, кукурудзяний глютен, мінеральні речовини, соєве масло, риб'ячий жир, дріжджі і їх частки, фруктоолігосахаріди, оболонка і насіння подорожника, гідролізат дріжджів (джерело мaннанолігосахарідов), екстракт дріжджів (джерело бета-глюканов), чорнобривців прямостоячих (джерело лютеїну), гідролізат з панцира ракоподібних (джерело глюкозаміна), екстракт гідролізат з хряща (Джерело хондроїтину). * L.I.P. - білки, відібрані за принципом максимальної засвоюваності.
Добавки (на 1 кг): харчові добавки: вітамін A - 16500 ME; вітамін D3 - 1100 ME; вітамін Е - 500 мг, залізо - 36 мг; йод - 3,6 мг; мідь - 11 мг; марганець - 46 мг; цинк - 127 мг; сeлeн - 0,05 мг; технологічні добавки: клиноптилоліт осадового походження - 10 г; сенсорні добавки: екстракт юка - 125 мг консерванти, антиоксиданти.
Фасування
Розмір упаковки 15 кг.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Royal Canin GIANT PUPPY (Роял Канін - для цуценят гігантських порід (15 кг)

  • Виробник: Royal Canin
  • Модель: GIANT PUPPY - 15 kg
  • Наявність: Є в наявності
  • ₴ 2421.00 грн.


корм для собак royal canin, супер преміум корм для собак, для цуценят та юніорів, великі та гігантські

Royal Canin dog and cat
Equilibrio food for dog and cat
Optimeal food for dog and cat
1st Choice корм для собак