ROYAL CANIN GIANT STARTER MOTHER&BABYDOG – збалансований повнораціонний корм для цуценят в період 2-місячного віку, а також для самок в останній триместр вагітності та під час лактації.

GIANT STARTER MOTHER&BABYDOG - це ексклюзивна комбінація поживних речовин, наявних в молоці матері, посилена додатковими речовинами, які активно сприяють безпеці травлення і зміцнюють природний імунітет цуценят. Підтримка під час вагітності / лактації.

Дієтологічне рішення, адаптоване до високих потреб суки в кінці періоду вагітності і під час лактації. 

Ідеальний продукт для переходу на твердий корм. Дієтологічне рішення, яке полегшує переведення цуценя з молока матері на твердий корм (енергетична цінність, якість білка, жири). Легко розмочується.

Чому варто придбати:

  • Завдяки унікальній розробці в молоці самки містяться поживні речовини які розвивають і стабілізують природний захист цуценят від зовнішніх подразників - імунну систему;    

  • Збалансована дієта, розрахована на збільшені потреби самки при вагітності і в період лактації;    

  • Відмінне рішення (по своїй жирності, кількості калорій, вмістом білків) для переведення цуценят від материнського молока на сухий корм;   

  • Крокети Royal Canin можна подавати у вигляді каші (легко розмочуються водою), що збільшує привабливість для щенят і самки;

  • Ексклюзивна комбінація поживних речовин, які містять в молоці матері, посилені додатковими речовинами, які активно сприяють     безпечному травленні та підтримують природний імунітет цуценят.

Французька якість.

Склад
Продуктовий склад Інгредієнти: рис, дегідратоване м'ясо птиці, тваринні жири, ізолят рослинних білків *, гідролізат білків тваринного походження, кукурудза, буряковий жом, мінеральні речовини, соєве масло, рослинна клітковина, риб'ячий жир, фруктоолігосахаріди, оболонка і насіння подорожника, гідролізат дріжджів (джерело мaннанолігосахарідов, сіль жирної кислоти, екстракт дріжджів (джерело бета- глюканов), екстракт чорнобривців прямостоячих (джерело лютеїну). * L.I.P. - білки, відібрані за принципом максимальної засвоюваності.
Добавки (на 1 кг): харчові добавки: вітамін A - 19000 ME; вітамін D3 - 1200 ME; залізо - 42 мг; йод - 4,2 мг; мідь - 13 мг; марганець - 55 мг; цинк - 134 мг; селен - 0,07 мг, технологічні добавки: клиноптилоліт осадового походження - 10 г, консерванти, антиоксиданти. АНАЛІТИЧНІ КОМПОНЕНТИ: сирий протеїн - 30%; сирої жир - 22%; сира зола - 7,9%; сира клітковина - 1,9%.
Фасування
Розмір упаковки 1 кг.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Royal Canin GIANT STARTER MOTHER&BABYDOG (Роял Канін для цуценят до 2-х місяців. Для сук в останній період вагітності та лактації (1 кг)

  • Виробник: Royal Canin
  • Модель: GIANT STARTER MOTHER&BABYDOG - 1 kg
  • Наявність: Є в наявності
  • ₴ 208.00 грн.


Рекомендовані товари

Royal Canin GIANT STARTER MOTHER&BABYDOG (Роял Канін для цуценят до 2-х місяців. Для сук в останній період вагітності та лактації (15 кг)

Royal Canin GIANT STARTER MOTHER&BABYDOG (Роял Канін для цуценят до 2-х місяців. Для сук в останній період вагітності та лактації (15 кг)

ROYAL CANIN GIANT STARTER MOTHER&BABYDOG – збалансований повнораціонний корм для цуценят в періо..

₴ 2536.00 грн.

Royal Canin GIANT STARTER MOTHER&BABYDOG (Роял Канін для цуценят до 2-х місяців. Для сук в останній період вагітності та лактації (4 кг)

Royal Canin GIANT STARTER MOTHER&BABYDOG (Роял Канін для цуценят до 2-х місяців. Для сук в останній період вагітності та лактації (4 кг)

ROYAL CANIN GIANT STARTER MOTHER&BABYDOG – збалансований повнораціонний корм для цуценят в періо..

₴ 762.00 грн.

корм для собак royal canin, супер преміум корм для собак, для цуценят та юніорів, великі та гігантські, годуючі та вагітні собаки

Royal Canin dog and cat
Equilibrio food for dog and cat
Optimeal food for dog and cat
1st Choice корм для собак