Royal Canin  QUEEN - це унікальний раціон, що враховує специфічні потреби кішок в репродуктивному періоді - з перших днів тічки (підтримка синтезу гормонів за допомогою бета-каротину і адаптованих мінералів) до закінчення лактації. QUEEN містить ДГК (Докозагексаєнова кислота) для підтримки здорового розвитку ембріонів і оптимального вироблення молока.

Протягом вагітності ембріони, розвиваючись, впливають на поживні потреби кішки з самого початку вагітності. В кінці вагітності рівень споживання кішкою їжі, як правило, падає, в зв'язку з тим, що розміри матки обмежують можливість наповнення шлунку. В результаті кішка використовує резерви, накопичені протягом перших двох третин вагітності. Саме тому так важливо, щоб самка з самого початку вагітності отримувала харчування, що характеризується високим вмістом жирів, а відповідно, і енергії.

Після пологів кішка продукує молоко, кількість якого в еквіваленті від 1,5 до 2 разів вище її власної маси тіла! Тому, їй потрібен раціон з високими енергетичними властивостями (Завдяки високому вмісту жирів), і необмежений доступ до їжі.

Чому варто придбати:

 • Унікальний поживний профіль раціону (з адаптованим змістом енергії, бета-каротину і незамінних жирних кислот) для задоволення     особливих потреб репродуктивних кішок в період від першого дня тічки, під час вагітності і до завершення вигодовування потомства.
     

 • Адаптована формула раціону стимулює кішку до вживання корму з метою забезпечення додаткової енергії для вигодовування майбутнього потомства.
     

 • ДГК (докозагексаєнова кислота) допомагає підтримувати розвиток мозку плода в період вагітності і вигодовування потомства.
     

 • Відібрані високоякісні протеїни рівня засвоюваності понад 90% для здорового травлення і нормалізації калу.

Французька якість.


Склад
Продуктовий склад Інгредієнти: дегідрований білок птиці, тваринні жири, кукурудза, ізолят рослинного білка *, рис, рослинна клітковина, гідролізовані тваринні білки, дріжджі і їх частки, буряковий жом, риб'ячий жир, соєва олія, мінерали, фруктоолігосахаріди, гідролізовані дріжджі (Джерело манноолігосахарідов), екстракт чорнобривців прямостоячих (джерело лютеїну).
Добавки (на 1 кг): вітамін А - 27000 МО; вітамін D3 - 600 МО; Е1 (Залізо) - 42 мг; Е2 (йод) - 4,2 мг; Е4 (мідь) - 13 мг; Е5 (марганець) - 55 мг; Е6 (цинк) - 164 мг; Е8 (Селен) - 0,07 мг; бета-каротин - 30 мг; Технологічні добавки: клиноптилоліт осадового походження - 10 г; консерванти - антиоксиданти. АНАЛІТИЧНІ КОМПОНЕНТИ: сирий протеїн - 34%; сирої жир - 23%; сира зола - 7,7%; сира клітковина - 4,8%; на 1 кг незамінні жирні кислоти - 52 г; ДГК - 1,5 м * L.I.P. - білки, відібрані за принципом оптимальної засвоюваності.
Фасування
Розмір упаковки 4 кг.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Royal Canin QUEEN (Роял Канін - для кішок в репродуктивний період (4 кг.)

 • Виробник: Royal Canin
 • Модель: з протеїнами м'яса птиці
 • Наявність: Є в наявності
 • ₴ 953.00 грн.


для дорослих котів

Royal Canin dog and cat
Equilibrio food for dog and cat
Optimeal food for dog and cat
1st Choice корм для собак