Royal Canin RENAL FELINE – це дієта для дорослих кішок с хронічною печінковою недостатністю.

Важкі гострі і хронічні хвороби печінки внаслідок поступової прогресуючої дистрофії і загибелі гепатоцитів ведуть до розвитку хронічної печінкової недостатності, яка на відміну від гострої наростає тижнями, місяцями і ускладнюється, іноді, жовтухою.

Жовтуха і гіпербілірубінемія виникають в результаті дезорганізації структур печінки і холестазу в крові, коли нирки перестають справлятися з виведенням надлишку жовчних пігментів.

Нереалізовані жовчні пігменти - отрута для організму, і їх накопичення в крові у тварини майже завжди передрікає поганий результат.

Одним із найважливіших способів уникнути наслідків - це призначення вашій кішці правильної дієти. Корм, який представляє компанія Royal Canin створений саме для цього.

Чому варто придбати:

 • Формула продукту спеціально розроблена для підтримки ниркової функції при хронічній нирковій недостатності. Продукт відрізняється низьким вмістом фосфору, містить комплекс антиоксидантів, жирні кислоти ЕРА і DHA. При хронічній нирковій недостатності нирки втрачають здатність належним чином виводити фосфор. Низький вміст фосфору в продукті сприяє уповільненню розвитку хвороби;
     

 • Надмірне навантаження на нирки може спровокувати уремічну кризу. Висока якість і адаптований вміст білків сприяють зниженню навантаження на нирки;
     

 • Спеціально розроблений ароматичний профіль допомагає задовольнити особливі смакові переваги кішки. У тварин з хронічною нирковою недостатністю досить часто спостерігається втрата апетиту, непереносимість корму, анорексія. Раціон має підвищену смакову привабливість, що забезпечує відповідне споживання калорій і нутрієнтів, а також дозволяє власникам максимально просто і точно дотримуватися рекомендованої дієтотерапії;
     

 • ХНН може призвести до метаболічного ацидозу, тому до складу продуктів входять лужні речовини. Нирки відіграють найважливішу роль в підтримці кислотно-лужного балансу. При порушеній функції нирок їх здатність до виведення іонів водню і реабсорбції іонів бікарбонату знижена, в зв'язку з чим високий ризик метаболічного ацидозу.

  Показання:
  Хронічна ниркова недостатність (ХНН);

  Профілактика рецидивів утворення каменів оксалату кальцію у кішок з ослабленою функцією нирок;
  Профілактика рецидивів уролітіазу (уратів, цистину), викликаних зниженням рівня рН сечі.

  Протипоказання:
  Вагітність, лактація, зростання.

   Склад
   Продуктовий склад Інгредієнти: кукурудзяне борошно, рис, тваринні жири, пшенична клейковина *, ізолят соєвого білка *, рослинна клітковина, кукурудза, кукурудзяна клейковина, гідролізат тваринних білків, мінеральні речовини, жом цикорію, дегідратований білок птиці, риб'ячий жир, соєва олія, фруктоолігосахаріди (ФОС), оболонка і насіння подорожника, екстракт чорнобривців прямостоячих (джерело лютеїну). * L. I. P. (Low Indigestible Protein): високоякісні білки з максимальним ступенем засвоюваності.
   Добавки (на кг): поживні добавки: вітамін А - 20800 МО; вітамін D3 - 800 МО; Е1 (залізо) - 48 мг; Е2 (йод) - 4,8 мг; Е4 (мідь) - 15 мг; Е5 (марганець) - 62 мг; Е6 (цинк) - 187 мг; технологічні добавки: клиноптилоліт осадового походження - 10 г; консерванти, антиоксиданти.
   Фасування
   Розмір упаковки 4 кг.

   Немає відгуків про цей товар.

   Написати відгук

   будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

   Royal Canin RENAL FELINE (Роял Канін - для котів з печінковою недостатністю (4 кг.)

   • Виробник: Royal Canin
   • Модель: ветеринарна
   • Наявність: Є в наявності
   • ₴ 1323.00 грн.


   для дорослих котів

   Royal Canin dog and cat
   Equilibrio food for dog and cat
   Optimeal food for dog and cat
   1st Choice корм для собак